Reklama | Kontakt
Średnia ocena: 8.3/10
na podstawie 7 opinii gości

ibis Kraków Stare Miasto **

ul. Pawia 15, Stare Miasto [zobacz mapę]
+48 12 355 29 00
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Opis obiektu:
Hotel ibis Kraków Stare Miasto znajduje się w centrum Krakowa, przy Dworcu Głównym, w pobliżu starówki. Hotel dysponuje 135 komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami z dostępem do Internetu, z czego 5 jest przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajdują się również 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne. Do dyspozycji gości jest nowoczesna restauracja Oopen Pasta & Grill, dająca możliwość samodzielnego skomponowania dania oraz serwujący napoje i przekąski Oopen bar.

Wyposażenie pokoi:
Lista pokoi Pokój z jednym dużym łóżkiem dla 1 lub 2 osób Nowoczesny i miły pokój w hotelu ibis wyposażony w to co najważniejsze: wygodną łazienkę, nowoczesny wystrój, drewnianą podłogę, wygodną pościel i kołdry, Internet, telewizor LCD z najlepszymi kanałami międzynarodowymi Pokój dla 1 lub 2 osób z dwoma oddzielnymi łóżkami Nowoczesny i miły pokój w hotelu ibis wyposażony w to co najważniejsze: wygodną łazienkę, nowoczesny wystrój, drewnianą podłogę, 2 pojedyńcze łóżka z wygodną pościelą i kołdrami, Internet, telewizor LCD z najlepszymi kanałami międzynarodowymi Wyposażenie pokoju Wi-Fi – Bezprzewodowy Internet w pokoju

Dodatkowe informacje:
Śniadanie: bufet do woli Śniadanie w hotelu Ibis to bufet do woli, w którym w godzinach od 6:30 do 10:00 proponowane są wszystkie składniki tradycyjnego śniadania kontynentalnego. Dodatkowo, w każdym kraju hotel Ibis wzbogaca śniadanie o lokalne specjały. OOPEN PASTA & GRILL Klimatyzacja Obszar dla niepalących Rodzaj kuchni: Bistro Godziny otwarcia: 12:00 - 22:30 Nowoczesna, zapewniająca przyjemną atmosferę restauracja serwuje dania kuchni miedzynarodowej, makarony i potrawy z grilla przygotowywane na oczach Klientów co daje możliwość tworzenia własnych, oryginalnych potraw, bazujących na składnikach z menu.

Atrakcje w pobliżu:
Dojazd do hotelu ibis Kraków Stare Miasto Samochodem Hotel przy skrzyżowaniu ulic Pawiej i Szlak, blisko Dworca Głównego (750 m). Z lotniska, jadąc na północ, wjedź na Autostradę A4/E40, na pierwszym zjeździe kieruj się na drogę krajową 7/E462, po 3 km zjedź w prawo na drogę 7/E77, jedź prostou77, follow ulica Pasternik/ulica Opolsk? to the Aleja 29 Listopada intersection, turn right, go straight onto the exit at the flyover at ulica Warszawska, continue for 547 yds, the hotel is on the left. GPS coordinates: N 50°4'15,29", E 19°56'42,90".

Formularz kontaktowy
Uwagi: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Nowoczesne projekty wnętrz
 
English version ibis Kraków Stare Miasto in English