Reklama | Kontakt

Cyrulik sewilski w bezpośredniej transmisji z opery weneckiej

2008-04-23
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Dzięki transmisji satelitarnej miłośnicy włoskiej opery będą mieli wyjątkową okazję oglądać na bieżąco spektakl „Cyrulik sewilski”. Wystarczy wybrać się do Kijów.Centrum (al. Krasińskiego 34), gdzie odbędzie się bezpośredni przekaz z Wenecji. Zainstalowana specjalna aparatura kina cyfrowego zapewni najlepsze parametry obrazu (standard High Definition), a także dźwięku (czterokanałowy dźwięk Dolby Digital Surround Ex).

„Cyrulik sewilski” to jedna z najczęściej wystawianych oper na świecie. Opowiada ona zabawną historię miłosnej intrygi uknutą przez sprytnego cyrulika. Sztuka pomimo bardzo chłodnego przyjęcia podczas prapremiery w 1816 roku w rzymskim Teatrze Argentina już podczas drugiego przedstawienia wprawiła widzów w zachwyt, a utwór ostatecznie wzniósł Gioacchino Rossiniego na szczyty sławy.

Start: godz. 19

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie