Reklama | Kontakt

Festiwalu Inicjatyw Niezależnych Artystycznie

2008-04-12 - 2008-04-13
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


FINA to skrót od Festiwalu Inicjatyw Niezależnych Artystycznie. Nazwa intrygująca, bo cóż można uznać we współczesnym świecie za niezależne, w dodatku niezależne artystycznie? Będziemy o tym mówić. Wspólnie zastanowimy się nad kondycją tzw. kultury niszowej w Polsce – po co i dla kogo? Przypomnimy projekt Targów Wydawnictw Internetowych i Niszowych, które miały miejsce rok temu w Centrum Kultury Rotunda.

Podczas festiwalu spotkamy się bezpośrednio z artystami, redaktorami i autorami tworzącymi kulturowy underground. Zrobimy przegląd czasopism i wydawnictw działających w przestrzeni wirtualnej (portale i strony www) oraz tej realnej (papierowej). Pobawimy się na koncercie zespołu 3 Boys Move i po raz kolejny na, znanym już w Krakowie, poetyckim slamie. Dopełnieniem będzie finał konkursu malarskiego pt. „Nuda”.

Organizator: Stowarzyszenie MINA

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.