Reklama | Kontakt

Etiuda&Anima 2008

2008-11-14 - 2008-11-21
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Od samego początku głównym naszym zadaniem było promowanie twórczości studentów szkół filmowych i artystycznych z całego świata, a animacja była obecna od zawsze wśród wielu imprez towarzyszących, na których zapraszaliśmy wybitnych twórców animacji, prezentując ich dorobek.

Młodzi twórcy etiud z całego świata rywalizują o statuetkę Dinozaura - złotą, srebrną lub brązową. Za najlepszą animację można otrzymać Złotego, Srebrnego lub Brązowego Jabberwocky oraz Specjalnego Złotego Jabberwocky dla najlepszej animacji studenckiej.

Festiwal „Etiuda&Anima” stanowi również okazję do prezentacji dorobku mistrzów filmu krótkometrażowego, twórców filmów dokumentalnych, fabularnych, eksperymentalnych i animowanych. To tu młodzi twórcy mogą uczyć się od najlepszych, ale także spotkać się ze swoją pierwszą widownią.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz