Reklama | Kontakt

Coke Live Music Festiwal 2008

2008-08-22 - 2008-08-23
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Pod koniec sierpnia w Krakowie zagra jeden z najpopularniejszych producentów ostatnich lat - Timbaland. Festiwal odbędzie się 22 i 23 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

coke live music festival krakow cracow

To już trzecia edycja Coke Live Music Festivalu. Przede wszystkim stawia na pop mocno zakorzeniony w czarnej muzyce, ale już rok temu organizatorzy zasygnalizowali, że mają zamiar pójść bardziej w stronę muzyki środka. Oznacza to, że w tym roku wystąpi jeszcze większa liczba artystów (w sumie 10 zagranicznych nazwisk), którzy kojarzą się z nurtem prezentowanym również na organizowanym przez Alter Art gdyńskim Open'erze. Podczas ostatniej edycji krakowska impreza - zdaniem organizatorów - zgromadził blisko 20 tys. słuchaczy.

W tym roku będą trzy sceny muzyczne: Main Stage, Coke Stage i Burn Stage. Zobaczysz nie tylko międzynarodowe gwiazdy, ale także najlepsze polskie zespoły i DJ`ów. Łącznie 30 godzin muzyki.

Do 15 czerwca karnet na festiwal kosztuje 120 zł, z polem namiotowym 135 zł. Później wejściówki będą o 30 zł droższe. Szczegóły na stronie www.livefestival.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz