Reklama | Kontakt

Koncert The Gathering

2008-05-10
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Międzynarodowy Zespół Tańca Ludowego Uniwersytetu Młodzieży Brigham kultywuje tradycje wielu kultur z całego świata. Dla publiczności będzie to wyjątkowa okazja jednoczesnego poznania muzyki i tańca pochodzących z różnych zakątków świata: Ameryki Północnej, Zachodniej i Wschodniej Europy, Azji Środkowej i Wschodniej.

Koncert The GatheringMiędzynarodowy Zespół Tańca Ludowego Uniwersytetu Młodzieży Brigham ze Stanów Zjednoczonych w maju odwiedzi Polskę. Najnowszy program grupy, „The Gathering”, będzie można obejrzeć w sobotę, 10 maja o godz. 18.00 w Nowohuckim Centrum Kultury.

Organizatorem koncertu w Krakowie jest Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” we współpracy z Nowohuckim Centrum Kultury. Bilety w cenie 20 zł, od 21 kwietnia w kasie Dworku, a także w Punkcie Informacji Miejskiej (ul. Św. Jana 2, od pon. do sb. w godz. od 10.00 do 18.00)

Koncert odbędzie się w Sali Estradowej Nowohuckiego Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie