Finał wyborów Miss Województwa Małopolskiego

2008-05-17
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Galeria Kazimierz zaprasza już czwarty rok z rzędu do najważniejszych wyborów Małopolski – Miss Województwa Małopolskiego i Miss Galerii Kazimierz. Zwyciężczyni weźmie udział w wyborach Miss Polonia 2008 roku.
Wybory najpiękniejszej rozpoczną się castingami – przez dwa kolejne weekendy (26-27 kwietnia oraz 2 i 4 maja) w Galerii Kazimierz przy fontannie organizator wyborów przyjmuje zgłoszenia zainteresowanych udziałem w konkursie na najpiękniejszą kobietę Małopolski.

Po przejściu przez wstępne eliminacje już 10 maja o g. 16.00 wybrane panie będą mogły zaprezentować swą urodę podczas pokazu mody ubrane w kolekcje przygotowane przez znane marki odzieżowe. Finał wyborów odbędzie się 17 maja o g. 19.00 w Galerii Kazimierz, w Rotundzie Top Secret. Oprócz wspomnianych kolekcji finalistki zaprezentują się w strojach jednej z najlepszych polskich projektantek – Natalii Jaroszewskiej, która będzie również gościem wyborów. Wieczór uświetni występ grupy Klub Retro.

PROGRAM:
Castingi: 26-27 kwietnia oraz 2 i 4 maja, g. 16.00-20.00 przy fontannie
Półfinał: 10 maja, g. 16.00 przy fontannie
Finał: 17 maja, g. 19.00 w Rotundzie Top Secret

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!