Reklama | Kontakt

XXV Festiwal Piosenki Dziecięcej

2008-05-27 - 2008-05-30
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Już po raz dwudziesty piąty Nowohuckie Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) organizuje Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki”. Przesłuchania odbędą się 27 i 28 maja (od g. 9.15), a koncert finałowy 30 maja (od g. 10.00) poprowadzą Adam Grzanka i Adam Małczyk z Formacji Chatelet.

Uczestnicy najczęściej prezentują piosenki o tematyce dziecięcej – te znane, jak i te napisane specjalnie na tę okazję. Dzieci przygotowują dwie piosenki – wykonują jedną, natomiast druga śpiewana jest na życzenie jury. Dopuszcza się możliwość korzystania z własnego akompaniamentu lub profesjonalnego podkładu muzycznego. Jury festiwalu będzie oceniać dobór repertuaru, muzykalność, interpretację i ogólny wyraz artystyczny.

Do udziału w festiwalu organizatorzy zapraszają dziecięce zespoły i solistów w 3 kategoriach wiekowych: 3-6, 7-10 i 11-14 lat. Zgłoszenia do udziału z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 16 maja. Karty zgłoszeniowe do odbioru w NCK lub na stronie internetowej: www.nck.krakow.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz