Reklama | Kontakt

Koncert Agi Zaryan

2008-05-19
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W marcu 2002 ukazał się jej debiutancki album "My Lullaby". Od tego czasu, Aga występowała w klubach i na festiwalach w Polsce, Anglii, USA, Izraelu, Czechach, Szwecji i Francji. W listopadzie 2007 odbyła się premiera albumu „Picking Up the Pieces” nagranego w Los Angeles.

Aga Zaryan w RotundzieAga Zaryan wystąpi wraz z amerykańskimi współautorami bestselleru „Picking up the Pieces”. Na scenie towarzyszyć jej będą Larry Koonse, Munyungo Jackson i Dariusz Oleszkiewicz, którzy specjalnie na te koncerty przylecą z Los Angeles. Ta trasa to niezwykła okazja usłyszenia na scenie wirtuozerskiego, oryginalnego składu znanego z albumu z „Picking Up the Pieces”.

19. 05. 2008 (poniedziałek), godz. 20.00
Klub Rotunda

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz