Celine Dion na Błoniach

2008-06-28
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Już 28 czerwca, 2008 na krakowskich Błoniach, odbędzie się wielkie wydarzenie muzyczne:

"May B Kraków" Muzyczne Wydarzenie Krakowa
Wielki show Celine Dion

Na specjalnie dla potrzeb show wybudowanej od podstaw arenie koncertowej, ponad 60-tysięczna publiczność będzie miała okazję usłyszeć na żywo, uznany za jeden z najpiękniejszych głosów świata i podziwiać niesamowity 2 godzinny show artystki, podczas którego oprócz hitów ze swojej najnowszej płyty "Taking Chances", takich jak "Alone", czy tytułowe "Taking Chances", zaśpiewa swoje największe przeboje m.in. "I'm Alive", "It's All Coming Back to Me Now", "I Drove All Night", "The Power of Love", "All by Myself", "Because You Loved Me", "I'm Your Angel" oraz kultową piosenkę z filmu Titanic "My Heart Will Go On", a także wiele innych utworów w niezwykłych aranżacjach.

Show wyreżyserowany przez Jamiego Kinga (producenta między innymi wielkich tras koncertowych Madonny - Confessions Tour oraz Cristiny Aguilery - Back to Basis Tour) łączy w sobie niesamowity głos i charyzmę Celine Dion z zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi, przenikającymi się barwami kolorów, pięknymi kostiumami, tańcem i efektem zaskoczenia widza.

Ten niesamowity spektakl trwa 2 godziny i jest podzielony na 4 części; soulową, rockową, część gdzie Celine przedstawiona jest jako ikona mody oraz część zainspirowaną kulturami świata m.in cygańską, hiszpańską i arabską. Razem z Celine na scenie występuje grupa utalentowanych tancerzy.

Najtańsze miejsca stojące kosztują 150 zł. Najdroższe są bilety do loży przed sceną - 800 zł.


Oprócz wielkiego show Celine Dion, przez cały dzień widzowie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach i atrakcjach, odbywających się bezpłatnie na terenie Miasteczka May B Kraków zlokalizowanego w trójkącie Błoń u zbiegu ulic 3 Maja i Focha.

Od godz. 10:00 na gości bedą czekały atrakcje w Miasteczku May B Kraków, wśród których znajdą się m.in. Strefa Celine Dion, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z karierą i życiem scenicznym artystki, obejrzeć zdjęcia i pamiątki z nią związane, Strefa Urody, gdzie bezpłatnie będzie można wykonać makijaż, skorzystać z konsultacji profesjonalnych wizażystów, kosmetologów i stylistów (również dla Panów), Strefa Vivy i Strefa Party z wieloma atrakcjami, Sportowa Strefa Tyskiego, Multimedialne Miasteczko RMF FM, Strefa Naszego Miasta, Strefa Zabaw dla dzieci, a także wiele niespodzianek i atrakcji dodatkowych. Całodniowy pobyt w Miasteczku May B Kraków uświetnią występy gwiazd polskej muzyki rozrywkowej, odbywające się na specjalnej scenie muzycznej miasteczka w Wielkiej Strefie Muzyki.


   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!