Reklama | Kontakt

Krakowski Festiwal Muzyki i Poezji

2008-06-11 - 2008-06-14
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie odbędzie się szereg imprez odbywających się w ramach Krakowskiego Festiwalu Muzyki i Poezji organizowanego przez Stowarzyszenie DIALOG.

Festiwal jest kontynuacją pracy Teatru Promocji Poezji, który na scenie Teatru Zależnego przy ul. Kanoniczej 1 w Krakowie organizował Turnieje Czytania Własnego Wiersza i cykle spotkań: „Rozmawiajmy wierszami” cieszące się ogromnym powodzeniem wśród poetów i fanów poezji.

Pomysłodawcy Krakowskiego Festiwalu Muzyki i Poezji podejmują się trudnego, lecz niezwykle emocjonującego wyzwania - zaprezentowania poezji jako sztuki atrakcyjnej i dynamicznej. Stąd interdyscyplinarność przedsięwzięcia stwarzająca dialog między słowem muzyką i obrazem, jednak ze zdecydowanym przesłaniem, że słowo, które było i jest pierwsze, nie może zaginąć.

Festiwal rozegra się na kilku scenach, w przestrzeni poetycko-muzyczno-teatralnej: w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, na scenie Teatru Zależnego Politechniki Krakowskiej, w Cafe Spotkanie z Balladą, XXX Liceum Ogólnokształcącym im. A. Chmielowskiego, na Rynku Głównym w Krakowie, od 11 - 14 czerwca 2008 r.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz