Reklama | Kontakt |

Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych

2008-07-06
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:W niedzielę 6 lipca w godz. 10.00-20.00 Rynek Podgórski będzie gwarny i kolorowy. Stanie na nim ponad 20 dużych drewnianych kiosków jarmarcznych a nich pojawią się towary produkowane, wyrabiane i tworzone w Podgórzu.

Będzie można oglądnąć i kupić m.in. ręcznie wykonywane kilimy i gobeliny, ceramiczne anioły, witraże i witrażyki, lustra, biżuterię i artystyczne fotografie. Lalki porcelanowe w strojach regionalnych z pracowni artystycznej i piękne dziecięce lalki z jedynej w Polsce fabryki. Znajdą się tutaj atrakcyjne książki i przewodniki po Podgórzu i nie tylko, wyroby szklane wykonane metodą fusingu a także świece produkowane i zdobione ręcznie. Artystka na miejscu wykona dla Państwa okolicznościowy napis na świecy! Skórzane torby, antyki, złocone ramy i gipsowe sztukaterie nadal nie wyczerpują listy atrakcyjnych towarów.

Na deser będzie można nabyć pyszne wyroby cukiernicze. A wszystko to z małych i większych firm, zakładów rzemieślniczych, pracowni artystycznych mieszczących się na prawym brzegu Wisły! W czasie Podgórskich Targów Rzeczy Wyjątkowych MADE IN PODGÓRZE znana podgórska restauracja będzie serwować smakowite i pożywne plenerowe dania a duża firma zielarska zaserwuje owocowe herbatki we wszystkich możliwych smakach.


   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie

Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/wirtur/domains/krakowlife.pl/public_html/template/php/connect_baza8.php on line 1
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o Krakowie

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.