Reklama | Kontakt

Fay Grajower - wernisaż wystawy amerykańskiej artystki

2008-07-01
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Muzeum Galicja zaprasza na wernisaż wystawy amerykańskiej artystki Fay Grajower, zatytułowanej "Gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością", który odbędzie się we wtorek, 1 lipca, o godz. 17.00 przy ul. Dajwór 18.

Wernisaż jest jedną z imprez towarzyszących tegorocznego Festiwalu Kultury Żydowskiej.


Wystawa Fay, potomkini trzech pokoleń krakowskich Żydów, inspirowana jest archiwalnymi fotografiami i opowieściami z przedwojennej Galicji. Instalacja składa się z ponad 100 obrazów tworzonych w rozmaitych technikach. Każdy fragment opowiada osobną historię, razem tworzą zaś mozaikę ożywiającą pogrążony w przeszłości świat.

Oryginalne prace artystki, mieszkającej na stałe w Bostonie, prezentowane były dotychczas w Stanach Zjednoczonych, w Meksyku, w Niemczech, w Szwajcarii, a teraz również w Polsce.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.