Reklama | Kontakt

Ecco Walkathon

2008-09-27
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:ECCO Walkathon w 2008 roku po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie.  Niezależnie od pogody będzie to wspaniały dzień dla wszystkich uczestników imprezy, wiele atrakcji, rodzinna atmosfera i możliwość pomocy potrzebującym.

Miejscem głównych wydarzeń w Krakowie będzie Mały Rynek. Na scenie odbędą sie prezentacje wspieranych w czasie Spaceru Ludzi Dobrej Woli projektów Fundacji oraz program rozrywkowy dla uczestników w każdym wieku. W pobliżu sceny, na stoiskach fundacji zapoznać się będzie można z dotychczasowymi dokonaniami Fundacji oraz przybliżyć wspierane projekty. Na Małym Rynku odebrać będzie można pakiety startowe przed wyruszeniem na trasy, w skład których wchodzą gadżety walkathonowe, woda mineralna, jabłko, przewodnik po trasie oraz identyfikator uczestnika. Odpowiedzi na pytania udzielą wolontariusze w namiocie informacyjnym. Z Rynku odbędzie się start na trasę, tutaj będzie też jej koniec.Więcej informacji na: www.eccowalkathon.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz