Reklama | Kontakt

Traveler Adventure Team w Krakowie

2008-09-06 - 2008-09-07
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:10 półfinalistów II edycji TAT będzie się zmagać w najbliższy weekend (6 – 7 września) na nowoczesnym Torze Kajakarstwa Górskiego przy ul. Kolnej w konkurencjach nad i pod ziemią oraz na wodzie. Stawką jest październikowy wyjazd na Cypr i nagrody: bilety Wizz Air oraz zegarki Tisssot.

Traveler Adventure Team to projekt przygodowo – podróżniczy przygotowany przez redakcję National Geographic Polska dla czytelników. Impreza ma charakter cykliczny. Za każdym razem wybrani w dwustopniowych eliminacjach finaliści wyjeżdżają w ciekawe strony kraju i świata, aby zmierzyć się ze sobą w ekstremalnych konkurencjach.Uczestnicy eliminacji w Małopolsce wystartują w pięciu konkurencjach – jakich? – na razie mogą się tylko domyślać, bo zgodnie z regułami o czekających ich zadaniach dowiedzą się dopiero na miejscu. Jedno jest pewne – zawody zostały zorganizowane Gminie Jerzmanowice-Przeginia, Gminie Wielka Wieś i Krakowie.

Dodatkowe info:

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.national-geographic.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie