Reklama | Kontakt

Recital fortepianowy w Wieliczce

2008-10-19
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Od października w Wieliczce rozpoczyna się regularny sezon koncertowy. W komorze Jana Haluszki, reprezentacyjnej komorze Kopalni Soli „Wieliczka”, raz w miesiącu, w niedzielę o godzinie 19:00, będą się odbywały koncerty muzyki klasycznej o zróżnicowanym repertuarze. Cudowna atmosfera i wspaniała akustyka sali stwarzają fantastyczną oprawę dla tego typu koncertów. Idea koncertów oparta jest na przedstawieniu słuchaczom dzieł najwybitniejszych kompozytorów jak i tych mniej znanych. Cykl będzie się składał z dziewięciu koncertów. Podczas tych wieczorów zagrają zarówno soliści jak i zespoły kameralne.

Jako pierwszy odbędzie się recital fortepianowy w wykonaniu Mariusza Adamczaka. W programie: L.van Beethoven, F. Chopin, F. Liszt, R. Schumann.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie