Reklama | Kontakt

Zawody konne w ujeżdżeniu

2008-10-17 - 2008-10-19
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Pokazy jazdy w stylu western, musztry kawaleryjskiej, władania białą bronią oraz walki wręcz towarzyszyć będą rozpoczynającym się 17 października (piątek) na hipodromie WLKS „Krakus” w Swoszowicach zawodom konnym w ujeżdżeniu. Imprezie patronuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Do niedzieli (19 października) rozegrane zostaną zawody Mistrzostw Małopolski w Ujeżdżeniu, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Ujeżdżeniu oraz Regionalne Zawody w Ujeżdzeniu.

Program Zawodów przewiduje w piątek (17 października) o godz. 9.00 rundę klasy L,P,P kuców, zaś o godz. 14.00 rundę klasy N,C – I półfinał. W sobotę (18 października) o godz. 9.00 rozpocznie się runda klasy L,P,P kuców, natomiast o godz. 14.00 runda klasy N,C – I półfinał. W niedzielę (19 października) od godz. 8.00 odbywać się będą konkursy klasy L, P, P kuców, o godz. 13.00 – runda klasy N,C – I finał. Dekorację, pokazy oraz rozstrzygnięcie loterii zaplanowano na godz. 15.00. Warto dodać, że zwycięzca loterii fantowej stanie się właścicielem prawdziwego niewielkiego konika.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz