Reklama | Kontakt

Harlem Gospel Choir

2008-12-21
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Co roku grupa najbardziej utalentowanych śpiewaków z czarnej dzielnicy Nowego Jorku wyrusza w światową trasę koncertową, podczas której zbiera fundusze na cele charytatywne. Żywiołowość ich występów sprawia, że widzowie nie powinni za bardzo przywiązywać się do swoich miejsc. Koncerty przeradzają się w spontaniczną zabawę z publicznością, a swoim charakterem nawiązują do radosnego nastroju czarnego Kościoła.

W tym roku przyjadą do Krakowa z zupełnie nowym repertuarem, bogatym w porywające hity, jak chociażby „Ain’t No Mountain High Enough” czy utwory Stevie Wondera: „Love’s In Need Of Love Today”, „Sir Duke” oraz „Higher Ground”.

21 grudnia, g. 19.00

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie