Reklama | Kontakt |

Miesiąc Fotografii w Krakowie 2009

2009-05-06 - 2009-05-31
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


„Pamięć przetwarzana“ jak temat główny i Czechy jako gość specjalny festiwalu – to właśnie zobaczymy na festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie 2009. Tradycyjnie przez cały maj, w całym mieście królować będzie fotografia na światowym poziomie. Do tego wykłady, projekcje, pokazy slajdów, przegląd portfolio, warsztaty. Tego niezwykłego – nawet na skalę światową – przedsięwzięcia Fundacji Sztuk Wizualnych, Fundacji Imago Mundi i miasta Krakowa po prostu nie można przegapić.

VII edycja festiwalu
- otwarcie: 8 maja
- wernisaże: 8-10 maja
- wydarzenia: 9-17 maja
- przegląd portfolio: 16 maja

więcej na stronie: www.photomonth.com

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie

Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/wirtur/domains/krakowlife.pl/public_html/template/php/connect_baza8.php on line 1
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o Krakowie

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.