Reklama | Kontakt

Park Wodny w Krakowie

| |
  

Do dyspozycji są trzy baseny o łącznej powierzchni 2000 m² (największa powierzchnia w Polsce), z pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, dzikie źródła, przeciwprądy, rwąca rzeka, tory do pływania, wanny jakuzzi z wodą solankową oraz nowoczesny zespół saunowy (sauny parowe i suche, nowa sauna cedrowa). Są też miejsca do uprawiania sportów wodnych: koszykówki, siatkówki oraz piłki wodnej, a także tęczowa ścieżka do…chodzenia po wodzie. Na amatorów mocnych wrażeń czeka 8 zjeżdżalni o łącznej długości niemal 800m, w tym możliwość zjazdu najdłuższą rurą w Polsce liczącą 202 metry oraz jedyną w swoim rodzaju granatowo-pomarańczową Salamandrą!

Od momentu otwarcia w czerwcu 2000 roku, jest najpopularniejszym krakowskim centrum rozrywki i rekreacji dla całej rodziny. Otrzymując w 2000 r. prestiżowy tytuł „Budowy Roku”, z powodzeniem wpisał się w ofertę turystyczną naszego miasta.

Park Wodny w Krakowie

Park Wodny w Krakowie stosuje najnowocześniejszą technologię oczyszczania wody bazującą w 100% na zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu na hali basenowej gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC.

Park Wodny w Krakowie jest obiektem dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, odpowiadającym ich potrzebom nie tylko pod względem wymogów technicznych, ale przede wszystkim spełniającym cele rehabilitacyjno-rekreacyjne i lecznicze.

Park Wodny to nie tylko relaks w wodzie. W budynku mają swoją siedzibę także Wellness Club ze Studiem Fitness i siłownią, Studiem Tańca i Ruchu, Studiem Form Wschodu czy salonem odnowy biologicznej. Obiekt daje zatem ogromne możliwości aktywności ruchowej przez cały rok.


Zapraszamy w godzinach 8.00 do 22.00
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 126.
Informacja i rezerwacja: 12 61-63-190, 191
Zobacz wszystkie atrakcje Parku Wodnego w Krakowie – www.ParkWodny.pl
Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz