Reklama | Kontakt

Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy

2009-07-05
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Ulica Szeroka, gdzie odbywa się koncert finałowy Festiwalu, jest największą sceną, na której przez blisko siedem godzin trwa koncert światowej muzyki żydowskiej. Po jednej stronie muzycy ze Stanów Zjednoczonych, Izraela, Europy, Rosji, a po drugiej kilkunastotysięczna, międzynarodowa publiczność.

W tańcu i wspólnej zabawie zacierają się różnice wyznań, kultur, języków i zwyczajów. Świat żydowskiej muzyki łączy wszystkich niezależnie od tego skąd i kim są. To na pewno jeden z ostatnich "cudów na Kazimierzu". Koncert Szalom na Szerokiej jest celebracją życia. Jest świętem radości i życia. Jest naszym wspólnym wyznaniem wiary w pokój i manifestacja naszej woli życia w Pokoju. Jak co roku, koncert Szalom na Szerokiej dedykujemy błogosławionej pamięci wszystkich krakowskich Żydów, którzy przez wieki żyli tu, tu się kochali, pracowali i umierali.

Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy Kraków 2009

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.