Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy

2009-07-05
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Ulica Szeroka, gdzie odbywa się koncert finałowy Festiwalu, jest największą sceną, na której przez blisko siedem godzin trwa koncert światowej muzyki żydowskiej. Po jednej stronie muzycy ze Stanów Zjednoczonych, Izraela, Europy, Rosji, a po drugiej kilkunastotysięczna, międzynarodowa publiczność.

W tańcu i wspólnej zabawie zacierają się różnice wyznań, kultur, języków i zwyczajów. Świat żydowskiej muzyki łączy wszystkich niezależnie od tego skąd i kim są. To na pewno jeden z ostatnich "cudów na Kazimierzu". Koncert Szalom na Szerokiej jest celebracją życia. Jest świętem radości i życia. Jest naszym wspólnym wyznaniem wiary w pokój i manifestacja naszej woli życia w Pokoju. Jak co roku, koncert Szalom na Szerokiej dedykujemy błogosławionej pamięci wszystkich krakowskich Żydów, którzy przez wieki żyli tu, tu się kochali, pracowali i umierali.

Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy Kraków 2009

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!