Reklama | Kontakt

Międzynarodowe Triennale Grafiki

2009-09-15 - 2009-12-31
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Międzynarodowe Triennale Grafiki - Kraków 2009 jest wielkim festiwalem grafiki o ogólnopolskim zasięgu: współpracuje prawie 30 instytucji kulturalnych, 4 Akademie Sztuk Pięknych, 7 muzeów, centra sztuki i galerie. Impreza rozpocznie się we wrześniu 2009. Partnerzy zagraniczni - Triennale Grafiki w Wiedniu i niemieckie Triennale w Oldenburgu włączają się ze swoimi autorskimi programami.

Eksplozja nowych mediów, interaktywne instalacje, festiwal grafiki cyfrowej i wspaniała prezentacja klasycznych, wyrafinowanych technik odsłoni najnowsze oblicze Triennale. Jakie ono będzie dowiemy się wszyscy podczas 19. edycji MTG - Kraków 2009.

Zapraszamy do największych, najbardziej prestiżowych sal wystawowych Krakowa, Polski i Europy na spotkanie z wysoką kulturą, sztuką trudną, wymagającą i piękną.

Więcej informacji na stronie: www.triennial.cracow.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz