Reklama | Kontakt

Festiwal Sztuk Wizualnych

2009-06-13 - 2009-06-27
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Festiwal sztuki art boom koncentruje się wokół najlepszych dokonań sztuk wizualnych prezentowanych w przestrzeni miejskiej.  Festiwal ma się stać platformą spotkania najnowszych przejawów polskiej sztuki ze sztuką światową.

Ideą pierwszej edycji festiwalu będzie sam Kraków jako miasto szczególne, gdzie tradycja spotyka się z wyzwaniami współczesności. Zaproszeni artyści skonfrontują się z dzisiejszym Krakowem, a także rozbroją stereotypy dotyczące tego miasta. W ramach festiwalu powstanie zatem największa w Europie wielkoformatowa galeria sztuki tworzona na elewacjach budynków: art blocks, stawiająca Kraków w centrum współczesnego art worldu.

więcej na stronie: www.artboomfestival.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz