Reklama | Kontakt

Festiwal Kultury Rumuńskiej

2009-04-23 - 2009-04-30
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W dniach 23-30 kwietnia odbędzie się druga edycja Festiwalu Kultury Rumuńskiej. Mocnymi punktami tegorocznego programu staną się takie imprezy plenerowe spektakle Teatru Masca oraz koncerty Kwartetu Bălănescu i zespołu Shukar Collective.

Uroczyste otwarcie festiwalu będzie miało miejsce dnia 23 kwietnia w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Krakowie i towarzyszyć mu będzie koncert słynnego Kwartetu Bălănescu.  Drugi wieczór Festiwalu potoczy się dalej w klubie „Piękny Pies”, gdzie dwaj znani rumuńscy DJ’eje Dr. Teo i DJ Bully będą miksować rumuńską muzykę aż do świtu.

Innym projektem będącym filarem tegorocznego festiwalu jest seria filmów „Drogi na półudnie”, które będzie można obejrzeć w dniach 27-30 kwietnia w znajdującym się w centrum miasta kinie Ars.

Ceny biletów kinowych
Kino Ars: 10 zł, karnet na wszystkie seanse 30 zł.
Pozostałe imprezy wstęp wolny.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie