Reklama | Kontakt |

Koncert Lacrimosa

2009-08-28
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Ikona rocka gotyckiego, zespół Lacrimosa przyjedzie do Polski na dwa koncerty! Tilo Wolff i Anne Nurmi wystąpią 28 sierpnia w krakowskim Klubie Studio, a 1 września zagrają w warszawskiej Progresji.

Lacrimosa - szwajcarska grupa muzyczna powstała 1990 roku z inicjatywy niemieckiego multiinstrumentalisty i wokalisty Tilo Wolffa. Zespół początkowo w swej twórczości prezentował muzykę z gatunku darkwave, na przestrzeni lat zmieniając styl i nawiązując do takich gatunków jak rock gotycki, gothic metal, metal symfoniczny oraz muzyka poważna.

Bilety są już dostępne w sprzedaży w sieci Eventim w cenie 120 złotych. Od 1 sierpnia będą droższe o 20 zł, a w dniu koncertu ich cena wyniesie 150 zł.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie

Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/wirtur/domains/krakowlife.pl/public_html/template/php/connect_baza8.php on line 1
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o Krakowie

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.