Reklama | Kontakt

Festiwal Muzyka w Starym Krakowie

2009-08-15 - 2009-08-30
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


XXXIV Festiwal Muzyka w Starym Krakowie to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych, cyklicznych wydarzeń organizowanych w Krakowie. Tegoroczny Festiwal rozpocznie się 15 sierpnia i nieprzerwanie trwać będzie do 30 sierpnia 2009r. Oprócz siedemnastu koncertów w Krakowie Festiwal obejmować będzie także dziewięć występów w malowniczych i niesłychanie popularnych miastach województwa małopolskiego takich jak Zakopane, Nowy i Stary Sącz, Bochnia, Wieliczka, Trzebinia oraz Rabka. Zaproszenie na festiwal przyjęli wybitni artyści z kraju jak i z zagranicy, największe gwiazdy oraz zespoły na co dzień występujące w znanych salach koncertowych Europy i świata.

Szczególnym i przełomowym koncertem tegorocznego festiwalu będzie występ zespołu Cappella Amsterdam wraz z zespołem Akademie für Alte Music Berlin pod dyrekcją Daniela Reuss’a, w czasie którego po raz pierwszy w Krakowie zostanie wykonane na instrumentach z epoki oratorium Saul G. F. Haendla. Na festiwalu wystąpią również takie zespoły jak Les Sacqueboutiers de Toulouse, Los Romeros, 12 Wiolonczelistów Filharmonii Berlińskiej, Orkiestra Kameralna Polskiego Radia AMADEUS pod kierownictwem Agnieszki Duczmal, a także Emanuel Ax, Doborah York i Ivan Monighetti oraz wielu innych znakomitych artystów.

Festiwal to niezapomniane dwa tygodnie wyjątkowych wydarzeń muzycznych w mieście oraz w całym województwie małopolskim w miejscach, których piękno i wyjątkowość architektury doskonale podkreślą charakter wykonywanej muzyki.

Szczegóły i program na stronie: www.capellacracoviensis.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz