Reklama | Kontakt

Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny

2009-10-09 - 2009-10-18
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Kraków powraca do swoich muzycznych korzeni. W okresie powojennym był stolicą pianistyki polskiej – zarówno za sprawą wybitnych pedagogów, jak i samych muzyków, laureatów międzynarodowych konkursów pianistycznych. Nowy festiwal jest organizowany przez młodą generację polskich pianistów związanych z krakowską Akademią Muzyczną.

Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny Królewskiego Miasta Krakowa (9-18 października), włączając się w obchody Roku Chopinowskiego 2010 (160-lecie śmierci, 200-lecie urodzin kompozytora), uczci ponadto 200. rocznicę śmierci Josepha Haydna. Zainauguruje go występ Alexandra Kobrina z Rosji, należącego do światowej czołówki pianistów młodego pokolenia (9 października).

Pełny program na: www.festiwalpianistyczny.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie