Reklama | Kontakt

2. SLOT Art. Fest - O wschodzie

2009-10-23 - 2009-10-24
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić fanów festiwalu SLOT - oraz tych, którzy o nim jeszcze nie słyszeli - na krakowski SLOT Fest „O wschodzie”.

Tym razem spotkamy się pod koniec października, a centrum wydarzeń będzie siedziba YMCA oraz kino Agrafka. W programie jak zwykle znajdą się wykłady, wystawy, projekcje, pokazy slajdów i spotkania z podróżnikami oraz – oczywiście – warsztaty. Uczestnicy będą mieli szansę spróbować żonglerki, rzeźby, gry na bębnach, tańca brzucha i wielu innych atrakcji. Tematycznie pozostajemy w klimatach „wschodnich”, a koncentrujemy się zwłaszcza na krajach islamskich. Imprezę zakończymy pokazem fire show i imprezą w bałkańskich rytmach. Szczegółowy program imprezy pojawi się na naszej stronie www.slotfestkrakow.blogspot.com

BILETY: pierwszy dzień: 5 zł; drugi dzień 10 zł; dwa noclegi 15 zł
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.