Reklama | Kontakt

Targi Edukacyjne w Krakowie

2010-03-17 - 2010-03-19
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Targi Edukacyjne w Krakowie, organizowane przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. od 12 lat, są największą imprezą w południowej Polsce poświeconą oświacie. Centralnie położony w tym regionie Kraków jest więc idealnym miejscem do organizacji Targów Edukacyjnych. Udział w nich gwarantuje, iż Państwa oferta dotrze bezpośrednio do właściwego odbiorcy.

Targi Edukacyjne dają odwiedzającej młodzieży możliwość zapoznania się z różnorodną ofertą edukacyjną i kierunkami kształcenia proponowanymi przez szkoły średnie, uczelnie wyższe z Polski i z zagranicy, ośrodki językowe oraz różnego typu instytucje szkoleniowe. Każdego roku w ciągu trzech dni Targi Edukacyjne odwiedzają tysiące uczniów, co daje gwarancję, iż Państwa oferta dotrze bezpośrednio do właściwego odbiorcy.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie