Reklama | Kontakt

Samotności pól bawełnianych w Łaźni Nowej

2010-03-19 - 2010-03-21
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Ten hit tegorocznej Boskiej Komedii tak oczarował publikę i krytyków, że już czeka na niego kilka teatrów, także zagranicznych (USA, Kanada).

Łaźnia Nowa jest jednym z pierwszych, na których deski poleje się gorący pot maksymalnie eksploatowanych aktorów. Będzie też jednym z pierwszych, których mury zadrżą od grających na żywo Natural Born Chillers. Treścią „Samotności pól bawełnianych” jest poetycki, namiętny dialog pomiędzy Klientem i Dealerem, o dealu (wymianie) jako zasadzie międzyludzkich kontaktów.

Dwóch młodych, odzianych w czarne garnitury mężczyzn rzuca w publiczność mocne słowa, za którymi stoi równie mocna muzyka.

SAMOTNOŚĆ PÓL BAWEŁNIANYCH - reż. R. Rychcik

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach/hit ostatniego festiwalu Boska Komedia (młodzi twórcy - paradiso)
19 piątek, godz. 19.00
20 sobota, godz. 19.00
21 niedziela, godz. 19.00

Bilety:30/20

Spektakl tylko dla widzów dorosłych.
premiera: 03-10-2009
reżyseria: Radosław Rychcik
tłumaczenie: Marian Mahor
scenografia: Maria Stoces
muzyka: grupa Natural Born Chillers

Obsada:
Dealer - Wojciech Niemczyk
Klient - Tomasz Nosinski
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie