Reklama | Kontakt

Wielka Parada Smoków

2010-06-05 - 2010-06-06
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


5-6 czerwca 2010 r. do Krakowa po raz dziesiąty zawita Wielka Parada Smoków. Smoczy Jubileusz obchodzić będziemy szczególnie hucznie.

Kraków jest miastem szczególnie silnie związanym z symbolem smoka i zasługuje na coroczne Wielkie Smocze Święto, upamiętniające protoplastę smoczego rodu – Smoka Wawelskiego. Organizowana przez Teatr Groteska Parada, z kameralnej imprezy, w ciągu kilku lat przerodziła się w wielkie wydarzenie, na które ściągają tłumy miłośników smoków z całej Polski i Europy.

Jak tradycja każe w tegorocznym programie imprezy znajdą się m.in.: Parada Smoków ulicami Krakowa z udziałem ponad 1000 dzieci połączona z Konkursem na Najpiękniejszego Smoka Parady, dwudniowy Smoczy Piknik Rodzinny na Bulwarach Wiślanych i zapierające dech w piersiach Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle, na które przybędą nie znani dotąd, fantastyczni przedstawiciele smoczego gatunku.


Organizator: Teatr Groteska
Miejsca: ul. Dominikańska – Rynek Główny
www.paradasmokow.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie