Reklama | Kontakt

14. Targi Książki w Krakowie

2010-11-04 - 2010-11-07
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W tym roku Targi Książki w Krakowie odbędą się już po raz czternasty. Jest to impreza wielopłaszczyznowa, na którą składają się prezentacje oferty wydawniczej polskich i zagranicznych wydawnictw, wystawy, panele dyskusyjne, konkursy, prelekcje i pokazy w salach seminaryjnych, spotkania z autorami oraz liczne wydarzenia artystyczne, jak na przykład pokazy teatralne i filmowe, koncerty, promocje książek.

Wydarzenia te odbywają się nie tylko w Hali Targów w Krakowie, ale także na terenie całego miasta. Corocznie Targi odwiedza około 25 tysięcy gości, którzy mają możliwość spotkania się z ulubionymi autorami (ponad 500 autorów), mogą wziąć udział w dyskusjach oraz zakupić nowości wydawnicze ponad 500 wydawnictw.

Już po raz drugi Targom Książki w Krakowie będzie towarzyszyć Międzynarodowy Festiwal Literatury im. Josepha Conrada, projekt Gminy Miejskiej Kraków, Fundacji "Tygodnika Powszechnego" oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie