Reklama | Kontakt

Koncert Noworoczny

2011-01-01
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Gospodarz Gali – Bogusław Kaczyński wybrał utwory, których odbiór z pewnością przysporzy Państwu wiele pięknych przeżyć. Nie trzeba chyba wspominać, że Pan Bogusław będzie raczył publiczność barwnymi opowieściami dotyczącymi scen operowych i życia artystów a także tego co dzieje się w kuluarach.

Dobór artystów do tego prestiżowego koncertu również nie był dziełem przypadku. W koncercie udział wezmą: Edyta Piasecka (sopran), Monika Węgiel (śpiew), Jacek Wójcicki (tenor), Dariusz Stachura (tenor), Rafał Bartmiński (tenor), Zbigniew Kawalec (skrzypce) oraz gość specjalny z Filipin – Alexander Martinez (tenor), Orkiestra OBLIGATO pod dyrekcją Jerzego Sobeńki. Serdecznie zapraszamy!

Filharmonia Krakowska serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny.

Miejsce: Filharmonia Krakowska, Kraków
Wystąpią: Jacek Wójcicki
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Nowoczesne projekty wnętrz