II Ogólnopolski Dzień Marzeń

2010-09-18
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Już w najbliższą sobotę, 18 września 2010 roku w Krakowie i 15 innych miastach w całej Polsce odbędzie się II Ogólnopolski Dzień Marzeń – niezwykłe święto wszystkich marzycieli organizowane przez Fundację Mam Marzenie, a zainspirowane niezwykłym marzeniem jednego z jej podopiecznych.
„Chcę, aby przebadano moich rówieśników. Żeby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja” – taką odpowiedź usłyszeli wolontariusze krakowskiego oddziału FMM, kiedy w ubiegłym roku spotkali się z Krystianem. Takie niezwykłe marzenie nie mogło się skończyć jednorazową akcją, dlatego FMM postanowiła, że co roku będzie organizować Ogólnopolski Dzień Marzeń, którego głównym celem będzie zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest profilaktyka będąca najlepszym narzędziem wczesnego wykrywania groźnych chorób.
W tym roku, w ramach ODM, w krakowskim oddziale FMM wykonaliśmy badania USG i morfologii grupy dzieci ze szkoły podstawowej w Sułoszowej (pow. olkuski). W sobotę, w dniu finału II Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, który odbędzie się w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, ul. Westerplatte 11, w godz. od 10.30 do 14, dzieci i rodzice będą mieli możliwość skonsultowania wyników przeprowadzonych badań.
Wszystkich chętnych zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. Walentyny Balwierz, kierownika Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu na temat profilaktyki zdrowotnej (godz. 12.15).
W tym wyjątkowym dniu będzie można również:
- oddać krew (akcję przeprowadzi Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie),
- wziąć udział w kursie pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników medycznych,
- porozmawiać o marzeniach i o magii ich spełniania,
- wspólnie bawić się wraz z Klaunami z Fundacji Dr Clown i magikiem Andrzejem Janeczko.
Serdecznie zapraszamy
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!