Reklama | Kontakt

Koncert dla małych serc

2011-01-22
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Już po raz trzeci do Krakowa przyjedzie grupa 30 muzyków z Wiednia, by zagrać koncert charytatywny na rzecz Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie. Tym razem koncert odbędzie się w pięknym gmachu Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego - 22 stycznia 2011 roku o godz. 19.00.

Program koncertu oparty o muzykę Straussa będzie nawiązywał, jak i w poprzednich latach, do tradycyjnego Noworocznego Koncertu w Wiedniu. „Koncert dla małych serc” z udziałem wiedeńskich muzyków ma już trwałe miejsce w repertuarze najlepszych wydarzeń artystycznych Krakowa i jest wielce oczekiwany przez krakowskich i polskich melomanów. W tym roku koncert poza swym charytatywnym charakterem będzie także okazją uczczenia 30-lecia Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie, pierwszej takiej kliniki w Polsce.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.