Reklama | Kontakt

Basia Trzetrzelewska Koncert

2011-01-28
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Po wspaniałym przyjęciu i szybko wyprzedanych do ostatniego miejsca koncertach w Polsce we wrześniu 2010 r. BASIA TRZETRZELEWSKA powraca do ojczyzny, gdzie wystąpi w 5 prestiżowych salach! Wszystkie polskie koncerty BASI otworzy WOJCIECH HOFFMANN z grupą DRZEWA, prezentując najwyższej próby krótki gitarowy show pełen delikatności, ale i szczerej pasji.

BASIA to wspaniała wokalistka o 3-oktawowym głosie, która rozpoczynała karierę jako członkini ALIBABEK i chórku PERFECTU, pod koniec lat 70. wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a na początku lat 80. przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdzie jako jedna z bardzo nielicznych osób z Polski zrobiła błyskotliwą karierę muzyczną.

cena biletu:
120 PLN (przedsprzedaż) / 135 PLN (w dniu koncertu)
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie