Reklama | Kontakt

The Beatles Day

2011-06-04
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W Krakowie Dzień Beatlesow odbył się po raz pierwszy w roku 2010. Była to największa w Polsce impreza poświęcona The Beatles. Dzień Beatlesów to wydarzenie nie tylko dla entuzjastów zespołu, ale również miłośników muzyki i atmosfery lat sześćdziesiątych. Podobnie jak na całym świecie krakowski Dzień Beatlesów jest imprezą charytatywną, która wspiera lokalne fundacje.

Dzień Beatlesów 2011 odbędzie się czwartego czerwca. To właśnie tego dnia 1968 roku w studiu na Abbey Road The Beatles zarejestrowali piosenkę Revolution 1. Po czterdziestu trzech latach znów zabrzmią słowa „You say you want a revolution” by na nowo zainspirować ludzi do zamiany świata na lepsze.

Kolejny Dzień Beatlesów będzie obfitował w jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek!

Organizator i miejsce: Klub Żaczek
www.beatlesday.com.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie