Reklama | Kontakt

Ogólnopolski Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Organizatorem Festiwalu Zaczarowanej Piosenki jest Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Pierwsza edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego celem jest promocja uzdolnionych wokalnie osób niepełnosprawnych, odbyła się w czerwcu 2005 roku. Stały patronat artystyczny sprawuje nad nim Irena Santor. Od roku 2007 oficjalna nazwa konkursu brzmi: Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Podczas koncertu finałowego Danuta Grechutowa, wdowa po Patronie imprezy, zasiada w jury jako jego członkini honorowa.

Każdego roku w Festiwalu bierze udział kilkaset osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Podczas kilkuetapowej selekcji, z ich grona wyłania się po sześciu finalistów w kategoriach do 16 lat i powyżej 16. roku życia. W trakcie koncertu finałowego Festiwalu, który odbywa się na krakowskim Rynku Głównym w ramach Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”, walczą oni o Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz roczne stypendia.Organizator: Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
Miejsce: Rynek Główny
www.mimowszystko.org
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz