Reklama | Kontakt

Crystal Salsa Festiwal

2011-09-09 - 2011-09-11
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Już po raz PIĄTY zapraszamy Was na festiwal salcrystalsy do sal położonych 125 metrów w głębi naszego globu, mrocznych i tajemniczych niczym królestwo Hadesu, lecz zarazem pełnych magii i przyprawiających o dreszcz podniecenia. Otoczeni tysiącem kryształków poczujecie się jak w baśni, a gorące latynoskie rytmy i Wasz taniec, dopełnią całości scenerii!

Festiwal odbędzie się w dniach 09-11 września 2011 r. w Kopalni Soli w Wieliczce (Kraków)

Czekają na Was aż 3 spektakle taneczne z udziałem światowych gwiazd, między innymi po raz drugi w Polsce MEGA Gwiazda na salsowej scenie: Frankie Martinez & ABAKUA Dance Company prosto z Nowego Jorku w spektaklu na rozpoczęcie festiwalu w dniu 09.09.2011r.

Fantastyczni instruktorzy z całego świata, salsoteki w kryształowej Sali Kopalni, przy muzyce fantastycznych DJ'ów. Przyjedź do nas i pozwól zapanować ciału nad własnym rozumem! Razem z nami weź udział w niezapomnianej tanecznej przygodzie, która już dawno została ogłoszona wydarzeniu roku!

Organizator: Fundacja Amenouzume
Miejsce: Kopalnia Soli Wieliczka
www.crystalsalsaparty.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie