Reklama | Kontakt

Festiwau Muzyki Tradycyjnej Rozstaje

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Festiwal Muzyki Tradycyjnej Rozstaje to prezentacja różnorodności, a jednocześnie wspólnych cech tradycyjnej kultury muzycznej wielu krajów, przede wszystkim zaś tych położonych wzdłuż linii Karpat. Jest to jeden z najważniejszych festiwali world music w Polsce i w tej części Europy, międzynarodowe forum najciekawszych zespołów różnych części świata, koncerty plenerowe, kameralne i warsztaty muzyczne. Konfrontacja międzynarodowej i polskiej sceny world music, etnojazz i etno. Na Rozstajach zderzają się różne style i gatunki muzyczne: od tradycyjnych po przetworzenia i eksperymenty z pogranicza muzyki tradycyjnej i jazzowej, folkowej i rockowej oraz klasycznej, inspirowanej motywami tradycyjnymi.

Goście dotychczasowych edycji festiwalu ROZSTAJE to „katalog gwiazd” sceny world music, artyści i zespoły stanowiące kanon gatunku, których obecność staje się wydarzeniem na najbardziej renomowanych festiwalach na świecie.

Miejsce/Adres:
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego, ul. Straszewskiego 22; Rynek Główny
Strona www: www.rozstaje.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz