Festiwal Muzyki Polskiej 2012

2012-07-13 - 2012-07-22
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Ten wyjątkowy festiwal jako jedyny na tak szeroką skalę propaguje twórczość powstałą w Polsce. Zgodnie z zamierzeniami organizatorów krajowi, ale przede wszystkim zagraniczni wykonawcy po festiwalowych koncertach na stałe włączają dzieła polskich kompozytorów do swoich repertuarów, tym samym przyczyniając się do ich promocji w świecie. Prezentowane są zaś nie tylko najbardziej znane kompozycje, ale także utwory zapomniane (często w formie historycznych prawykonań) i nowe dzieła zamawiane specjalnie na potrzeby festiwalu.

Pomysłodawcą festiwalu było w 2005 roku Polskie Wydawnictwo Muzyczne, oficyna wydawnicza, a także inicjator, uczestnik i współorganizator wydarzeń muzycznych i kulturalnych w Krakowie. Obecnie festiwal organizowany jest przez Stowarzyszenie Muzyki Polskiej i Polskie Radio w ścisłej współpracy z Prezydentem Miasta Krakowa.

Przeczytaj więcej na: www.fmp.org.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!