Reklama | Kontakt

Targi Książki w Krakowie

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Targi Książki to spotkania z wybitnymi autorami, wystawy, dyskusje, konkursy, prelekcje, pokazy teatralne i filmowe.

Targi Książki w Krakowie to jedna z najpopularniejszych imprez kulturalnych w Polsce, organizowana przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. Jest to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, które już od 15 lat gromadzi w jednym miejscu i czasie setki wydawców oraz tysiące miłośników literatury, w tym przedstawicieli mediów, wybitnych uczonych, najpoczytniejszych pisarzy, jak i reprezentantów branży poligraficzno-księgarskiej.

W ubiegłym roku Targi odwiedziło prawie 500 wystawców, 32 tys. zwiedzających i 200 dziennikarzy relacjonujących ich przebieg. Rangę organizowanej przez nas imprezy poświadcza fakt, iż jest ona objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, Kardynała Stanisława Dziwisza Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego oraz przedstawicieli władz województwa małopolskiego.

Organizator i miejsce: Targi w Krakowie
www.targi.krakow.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz