Reklama | Kontakt

Osada Vida koncert już w listopadzie

2012-11-10
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Osada Vida, jeden z najciekawszych polskich zespołów prog-metalowych, zadebiutował niedawno w nowym poszerzonym składzie. Przypomnijmy, że do składu dołączył Marek Majewski (ex-Acute Mind), który przejął od Łukasza Lisiaka (bas) obowiązki wokalisty. Po raz pierwszy w nowym składzie zespół zaprezentował się pod koniec września w chorzowskiej Leśniczówce. Była ta swoista rozgrzewka przed występem na izraelskim festiwalu ProgStage, gdzie Osada Vida wystąpiła u boku takich uznanych gwiazd jak jak Pain Of Salvation, The Flower Kings, Andromeda czy Orphaned Land. Oba występy spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem bowiem zespół zaprezentował bardzo energetyczny zestaw starszych, dobrze znanych nagrań oraz nowych utworów, które pojawią się na kolejnej płycie zaplanowanej na wiosnę 2013.
 
A już na początku listopada będzie kolejna okazja aby przekonać się jak prezentuje się Osada Vida w nowym, ulepszonym składzie. Zespół zagra dwa koncerty w następujących miejscach:
 
8.11 Piekary Śląskie – OK Andaluzja godz.19.00
10.11 Kraków – Klub Zaścianek godz.19.00
 
Polecamy!
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz