Reklama | Kontakt

Koncert The Toobes

2013-01-12
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Zespół THE TOOBES jest znany w całej europie, koncertował na największych festiwalach, a teraz wreszcie przyjeżdża do Krakowa na swój pierwszy koncert w tym mieście.

Miło jest nam zapowiedzieć, że w drugą sobotę nowego roku w pubie SCHIZOFRENIA na ul. Dietla 50 zagrają THE TOOBES - zespół pochodzący z Mińska, który swoją energią i podejściem momentalnie stał się sensacją europejskiej sceny rockowej. Co jest takiego szczególnego w tym szalonym trio? WSZYSTKO! Ich koncerty podobnie jak muzyka mają w sobie dużo prawdziwej rock'n'rollowej magii która emanuje ze sceny i zaraża kolejne rzędy widowni.

Jako support przed zespołem zagra kapela z przeglądu zespołów
studenckich ROCKREBEL.pl.

KIEDY: 12.01.2013, godzina 20:00
GDZIE: Pub SCHIZOFRENIA, ul. Dietla 50
BILETY: 10 ulgowy / 15 normalny
bilety dostępne w dniu koncertu na wejści
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie