Reklama | Kontakt

Wielka Parada Smoków

2007-06-02 - 2007-06-03
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska” ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w VII Wielkiej Paradzie Smoków, która odbędzie się 2-3 czerwca 2007 roku w Krakowie.

Od 6 lat ulicami miasta Krakowa przechodzi korowód kilkudziesięciu smoków – figur smoków zbudowanych przez dzieci i młodzież domów kultury, szkół i przedszkoli małopolski. Smoki biorą udział w konkursie na najpiękniejszego smoka. W ubiegłorocznej Paradzie zaprezentowało się 40 smoków, które były animowane przez ponad 1000 dzieci.

Tegoroczna Parada Smoków odbędzie się w ramach międzynarodowego projektu wspieranego przez Komisję Europejską i program Kultura 2000 – Wielka Parada Smoków: Mity i Legendy Europy. Wraz z Teatrem Groteska projekt realizują: ST. Patricks Festiwal z Irlandii, Divadlo Maškaron z Czech, Teatro do Elefante z Portugalii, Heart of the Dragon z Walii oraz Teatr Lalki Arlekin z Łodzi.

Więcej informacji:
http://www.paradasmokow.pl/
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie