Reklama | Kontakt

Niedziela u Decjusza

2007-05-27
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Plener artystyczno-edukacyjny pt. Pracownia Artysty zorganizowany w ramach obchodów Roku Stanisława Wyspiańskiego z okazji 100 rocznicy śmierci krakowskiego artysty.

Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza w niedzielę 27 maja od godz. 11.00 do 16.00 na doroczny plener edukacyjny o charakterze pikniku rodzinnego. Z okazji roku Wyspiańskiego tematem wiodącym Niedzieli u Decjusza będzie życie i twórczość Stanisława Wyspiańskiego. Koncepcja artystyczna opierać się będzie na połączeniu różnych dyscyplin sztuki: literatury, teatru, malarstwa i architektury. Zabytkowe wnętrza Willi Decjusza oraz otoczenie budynku wraz z Ogrodem Gotyckim umożliwiają zlokalizowanie wydarzeń w zmieniającej się scenerii.

Więcej informacji:
http://www.villa.org.pl/
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.