Tysiące dzieci pomaluje Kolorowy Dom Mamy

2007-05-26
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:godz. 11.00 - 17.00
Plac Wolnica

Wspólne malowanie Kolorowego Domu Mamy to główna atrakcja trzeciej edycji Kolorowych Emocji organizowanych 26 maja na Placu Wolnica dla kilku tysięcy krakowian.

Wielkie święto mam w Krakowie

Tym razem impreza pokrywa się z Dniem Matki. Dlatego dzieci, które wezmą udział w krakowskim evencie, wspólnymi siłami pomalują Kolorowy Dom Mamy. Na Placu Wolnica ustawiona zostanie ogromna makieta, a maluchy otrzymają niezbędne w pracy pędzle, gadżety i kolorowe pelerynki chroniące ubrania przed zabrudzeniem.

Wydarzeniu towarzyszyć będą pokazy szczudlarzy, kolorowych bańkarzy i mimów. Po raz pierwszy w historii eventu w „Kąciku Ciepłych Gestów” dzieci w ramach wspólnej zabawy i dzięki kukiełkowym scenkom poznają podstawowe zasady dobrego zachowania.
Po wyczerpującej pracy będą mogły udać się do „Kącika Łasucha”, i skosztować pysznych słodkości. Imprezę zakończy uroczyste wypuszczenie w niebo balonów wypełnionych helem, w których znajdą się życzenia dla mam, podyktowane przez wszystkie zgromadzone dzieci.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!