Reklama | Kontakt
Znajdź miejsce w Krakowie
Wyszukaj po nazwie:
Lokalizacji:
 Stare Miasto
 Kazimierz
 Podgórze
 Poza centrum
Rodzaju mejsca:
 Dyskoteka
 Edukacja
 Kawiarnia
 Klub
 Klub Jazzowy
 Media
 Muzeum
 Opieka zdrowotna
 Pub
 Restauracja
 Rozrywka
 Sklep
 Slow food
 Sport
 Usługi
 Zabytek
Wybrane miejsca w Krakowie
Bracka 4
Klub, Stare Miasto
Polibuda
Pub, Stare Miasto
Smak Ukraiński
Restauracja, Stare Miasto
Pod Baranem
Restauracja, Stare Miasto
Tesco
Sklep, Poza centrum
Faust
Pub, Stare Miasto
Sakana Sushi Bar
Restauracja, Stare Miasto
Poleski
Restauracja, Stare Miasto
Edo Sushi Bar
Restauracja, Kazimierz
Mile Stone
Klub Jazzowy, Podgórze
Rdza
Klub, Stare Miasto
Krakuski Cafe
Kawiarnia, Kazimierz
Fabryka Pizzy
Restauracja, Kazimierz
Thrill Sport
Rozrywka, Poza centrum
Amadeus
Restauracja, Stare Miasto


Bunkier Cafe

Rodzaj: Kawiarnia
Lokalizacja: Stare Miasto


Adres: Pl.Szczepanski 3 a
Tel: 12 431 05 85
URL: http://bunkiercafe.pl/
Godziny otwarcia: 9 - 2

Opis:
Bunkier Cafe jest idealnym miejscem do odpoczynku po wystawie lub wernisażu, gdyż znajduje się tuż obok Bunkra Sztuki BWA. Kawiarnia posiada charakterystyczny bar o błękitnych ścianach pomalowanych techniką starych tynków oraz barokowych złoceniach. Relaksacyjnego nastroju dopełnia łagodna muzyka z elementami jazzu. Na okazałej antresoli, każdy znajdzie dla siebie trochę miejsca, by delektować się atmosferą kawiarni. Oprócz alkoholi, wyboru herbat i kaw, Bunkier Cafe serwuje prawdziwą oranżadę o smaku landrynek - ulubiony napój lat dziecięcych.
Tutaj możesz za dodać swoje ulubione miejsce w Krakowie i okolicach.
Ostatnie opinie...
Oceniany przez Katarzyna (kraków), 2013-05-09  
Jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie, pyszna kawa i ogromny wybór wyśmienitych herbat. szkoda tylko, że wszystkie kelnerki robią zakupy w tym samym szmateksie, a sposób obsługi pozostawia wiele do życzenia. Nawet stali klienci rzadko kiedy doczekują się "proszę" lub "dziękuję". Dziwi fakt, że jest tak od zawsze...wiec pewnie i nigdy się nie zmieni. Chociaż lokal sam w sobie polecam każdemu !
Oceniany przez gość (kraków), 2012-04-16  
Jeśli chodzi o miejsce naprawdę chce się wracać szczególnie wieczorem kiedy świeczki tworzą wyjątkowy nastrój, natomiast zgadzam się co do obsługi beznadziejna!!!! Kelnerki są niemiłe wręcz odnoszę wrażenie, że robią łaskę podając menu nie mówiąc o wymianie popielniczek, te są wręcz rzucane na stały brzydko mówiąc kelnerki uważają się tam za "święte krowy". Może kierownictwo powinno się temu przyjrzeć i zmienić kadrę!
Oceniany przez Asia (Kraków), 2011-09-21  
Miejsce wspaniałe, ma swój klimat :) wraz z Bunkrem Sztuki tworzy wyjątkowy nastrój. Minusem jest BARDZO SŁABA OBSŁUGA tj. kelnerki nie są miłe, ni pogodne, niezbyt schludnie ubrane, pomiętolone zwykłe ciuchy... brak uniformów, czy chociażby wyprasowanych koszul niszczy urok. Zadbajcie drodzy właściciele o obsługę, bo położenie i wystrój są nieziemskie!!!
Oceniany przez Constie (Kraków), 2011-01-27  
Byłam tam wiele razy. Miejsce z klimatem, niezła kawa, bogate menu... szkoda tylko, że dzisiaj "coś się zmieniło" i, gdy kelnerka zauważyła, że siedzę przy dużym stoliku (z braku innego miejsca) w bardzo niemiły sposób nakazała (!) mi się przesiąść (żadnych "proszę, dziękuję, przepraszam", bo i po co! zwykłe "to jest dla dużej grupy"). ...ale, to jeszcze "pal licho". Gorzej, że ta sama kelnerka, chociaż zdecydowała się ostatecznie przynieść mi menu (siedziałam przy najmniejszym stoliczku,takim nizutkim), już nie raczyła przyjść i odebrać zamówienia -.-'. Dziękuję, ale nie wiem czy jeszcze się tam kiedyś wybiorę, a szkoda.
Twoja opinia pomoże innym podjąć właściwą decyzję
Pomóż innym dokonać wyboru i podjąć decyzję o rezerwacji - pamiętaj, że Ty także możesz potrzebować podobnego wsparcia.
Oceniany: Bunkier Cafe
Imię:
Miejsce zamieszkania:
Ocena:
Miejsce na Twoja opinię:

Wpisz słowo z obrazka:   
Nowoczesne projekty wnętrz