Europejski Dzień Języków w Krakowie

2007-09-23
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków.

W roku 2007 zapraszamy do wspólnego świętowania Europejskiego Dnia Języków w niedzielę 23 września na Rynku Głównym w Krakowie! W godz. 11.00-18.30 zaprezentujemy na scenie koncerty muzyczne i spektakle teatralne, wokół sceny powstanie miasteczko namiotowe, w którym odbywać się będą konkursy, gry i zabawy. Na uczestników czekają ciekawe nagrody!

Jeszcze nigdy Polacy nie mieli tylu możliwości studiowania i podjęcia pracy za granicą, do czego niezbędna jest znajomość języków obcych. Język otwiera drzwi! Zapraszamy do wspólnego świętowania Europejskiego Dnia Języków!

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!