Akademia Zdrowego Rozwoju

2007-08-31 - 2007-09-02
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Miejsce: Błonia

Wyjątkowa akcja edukacyjna - Akademia Zdrowego Rozwoju, ponownie zaprasza rodziców z całej Polski, aby spojrzeli na świat oczami dziecka. Tym razem w kontekście cyklu dobowego: wieczornej kąpieli, regenerującego snu oraz aktywnego dnia. W lepszym zrozumieniu świata maluszków pomogą eksperci Instytutu Pampers. Akademia Zdrowego Rozwoju startuje 24 sierpnia 2007 roku w Warszawie, aby przez kolejne tygodnie, aż do 7 października, odwiedzić mieszkańców 14 kolejnych miast.

Poznawanie świata to dla dzieci nie tylko fascynująca przygoda, ale także duże wyzwanie, które wymaga ogromnych pokładów energii. Jak wspierać maluszka na poszczególnych etapach rozwoju - od noworodka do trzeciego roku życia? Co zrobić, by każdego dnia dziecko budziło się wypoczęte i chętne do odkrywania świata? Jak wzmacniać swoją więź z maluszkiem np.: podczas wieczornej kąpieli? Na te i inne pytania rodzice znajdą odpowiedź w nowym domku Akademii Zdrowego Rozwoju.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!